Bajkowe pościele – kim są najbardziej znane postaci i dla kogo będą idealne?

Pościel z postaciami z bajek jest z roku na rok coraz popularniejsza. Wszystko za sprawą medialnego rozgłosu wielu produkcji spod szyldu Disneya czy studia braci Warner. Dzieje się tak, ponieważ branża filmowa sprzedaje specjalne licencje na stworzenie produktów z wizerunkiem bohaterów bajek, wśród których możemy znaleźć no. plecaki szkolne CoolPack. Taka pościel to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy, jakie dziecko może mieć w swoim łóżeczku. To także jeden z najbardziej praktycznych prezentów, pomijając plecaki do przedszkola, który możemy dać maluchowi, niezależnie od okazji. Jacy bohaterowie są obecnie najpopularniejsi? Drodzy rodzice, podpowiadamy Wam!

Pościel z Krainy Lodu – ostatni hit wśród dziewczynek

Film ten wyprodukowany został przez studio Walta Disneya. Inspirowany był baśnią Hansa Christiana Andersena “Królowa Śniegu”. Opowiada historię dwóch sióstr, Elzy oraz Anny, a także Kristoffa, bałwana Olafa i renifera Svena. Bajka to piękny obraz o tym, jak wiele złego może zdziałać niekontrolowana siła i kłótnia między rodzeństwem, ale też opowieść o tym, że siostrzana miłość może roztopić nawet najtwardszy lód. Całość filmu opatrzona jest piękną muzyką, a piosenkę “Mam tę moc” usłyszeliście zapewne, drodzy rodzice, od swoich pociech nie raz.

Pościel Barbie – wciąż wiecznie żywa

Lalek Barbie chyba żadnemu rodzicowi nie trzeba przedstawiać. Nadal są bardzo popularne wśród najmłodszych dziewczynek i nic nie wskazuje na to, by cokolwiek miało to zmienić. Tak jak pościel z Krainy Lodu, sprawdzi się ona z pewnością w pokoju siostrzyczek.

Pościel Myszka Minnie i Miki – klasyk nad klasyki

Ta przeurocza para furorę robiła już w czasach młodości rodziców dzisiejszych maluszków. Wtedy jednak mało kto myślał o tym, by stworzyć pościel z ich wizerunkiem. Przygody zaradnego Mikiego i jego ukochanej Minnie, a także przyjaciół – Kaczora Donalda, Pluta i Goffy’ego – nadal fascynują najmłodszych, którzy często oglądają je wraz z tatusiami i mamusiami.

Pościel z Zygzakiem McQueenem – częsty wybór chłopców

Film “Auta” już od ponad 10 lat zachwyca chłopców, którzy marzą o jeździe szybkimi samochodami. Bajka opowiada o przygodach wyścigówki o imieniu Zygzak, która pragnie zdobyć Złoty Tłok, czyli tytuł najlepszego i najszybszego auta w Stanach Zjednoczonych. Poprzez nieczyste działania rywala ląduje w zapomnianej miejscowości, Chłodnicy Górskiej, gdzie początkowo niszczy drogę, ale potem zaprzyjaźnia się z tubylcami i poznaje swoją miłość.

Pościel z bohaterami uniwersum DC i Marvela

Chłopcy są także wielkimi fanami filmów o superbohaterach i walce dobra ze złem. Producenci konkurują ze sobą od ponad pół wieku, jednak najmłodsi fani z reguły nie stają po którejś ze stron konfliktu i zachwycają się efektownymi przygodami bohaterów stworzonych przez jednych i drugich.

Poduszki Angry Birds – dla wszystkich

Film Angry Birds opowiada historię ptaków-nielotów, które są miłe i urocze, ale muszą stoczyć walkę o jajka z zielonymi świnkami. Pościel ta jest świetnym pomysłem również… dla dorosłych, którzy kilka lat temu nieustannie grali w grę, polegającą na niszczeniu zielonych świnek.

Bajkowa pościel na pewno ułatwi najmłodszym pociechom zasypianie i zachęci do spania w swoim łóżeczku. Warto wybrać wraz z dziećmi poszewki, które będą odpowiadały ich ulubionym postaciom.

1 komentarz

  • Moja córeczka uwielbia „Krainę Lodu”, więc oczywistym jest, że w jej pokoiku nie mogło zabraknąć pościeli z ulubionymi księżniczkami 🙂

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.