Przedszkole - plecaki dla maluchów

Plecaki dla przedszkolaka – najpopularniejsze wzory

Każdy chce być modny, nawet małe dzieci pragną pójść do przedszkola z ciekawymi przyborami szkolnymi i akcesoriami. W tym przypadku ważny jest także plecak. Najczęściej rodzice wybierają go wraz ze swoimi pociechami, ponieważ to im powinien się podobać model i wzór. Plecaki dla przedszkolaka mogą zaskoczyć nadrukiem i kolorem. W tym artykule pokażemy Ci, jakie wzory są teraz najpopularniejsze. Oto kilka z nich! 

Plecaki dla przedszkolaka ze zwierzątkami 

Plecaki ze zwierzątkami były, są i dalej będą niezwykle popularne wśród najmłodszych. Na rynku znajdziesz naprawdę wiele ciekawych wzorów i kolorów zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Plecaki z pieskami, kotkami, króliczkami i końmi są najczęściej spotykane i wybierane przez maluchy. 

Jest to doskonała propozycja dla każdego, ponieważ dzieci w takim wieku uwielbiają zwierzątka. Są przyjazne, wyglądają miło i radośnie. Można znaleźć modele, które posiadają nadruki prawdziwych pupili lub są narysowane. Ciekawe połączenia kolorystyczne na pewno przyciągną wzrok niejednego dziecka. Dla takiego malucha liczy się barwa i wzór. 

Zwierzątka - plecak dla przedszkolaka
Plecak ze słodki pieskiem i słuchawkami w kolorze niebieskim. Źródło: Oficjalna strona Plecaki.com.pl.

Plecak dla prawdziwej księżniczki 

Jeśli Twoja córeczka to mała dama, to doskonałym pomysłem będzie wybór plecaka dla przedszkolaka z jedną z księżniczek Disneya. Mimo upływu lat dalej króluje Elsa z bajki “Kraina Lodu”. Na pewno znajdziesz idealny model, który spodoba się Twojemu dziecku. 

Plecaki są nie tylko w kolorze różowym. Dominuje także barwa niebieska, granatowa oraz szara. Na nadruku pojawia się oczywiście wspomniana wcześniej Elza oraz jej przyjaciele, którzy także występowali w popularnej disneyowskiej produkcji. 

Księżniczki - idealny plecak dla przedszkolaka
Plecak dla przedszkolaka z księżniczką Elsą i jej siostrą. Źródło: Oficjalna strona Plecaki.com.pl.

Plecaki z Myszką Minnie

Mamy kolejną propozycję dla dziewczynek. Na pewno wszystkie maluchy znają popularną od lat Myszkę Minnie. Teraz jej fani mogą wybrać się do przedszkola z plecakiem, na którym będzie jej podobizna. Wiele modeli jest oczywiście w kolorze różowym. Można znaleźć różne nadruki, na których Minnie przyjaźnie się uśmiecha. 
Z takim plecakiem dziecko będzie na pewno chętniej chodziło do przedszkola. Wybierz model, który będzie najbardziej odpowiadał Twojemu maluchowi. Jeśli jesteś zainteresowany plecakiem z Myszką Minnie, odwiedź https://plecaki.com.pl/pl/c/Myszka-Minnie/218. Znajdziesz tu wiele propozycji i opcji do wyboru. Twoje dziecko będzie zachwycone plecakiem z ulubioną postacią z bajki.

Myszka Minnie - plecak dla malucha
Plecak z Myszką Minnie z popularnej disneyowskiej kreskówki. Źródło: Oficjalna strona Plecaki.com.pl.

Plecaki dla małych fanów motoryzacji 

Wielu chłopców już od najmłodszych lat interesuje się samochodami. Uwielbiają się nimi bawić. Mają wiele małych modeli popularnych aut. Czasami nawet posiadają małe sterowane zabawki. Dlatego idealną opcją plecaka dla przedszkolaka będzie taki, z samochodami. 

Na rynku możesz znaleźć plecaki z prawdziwymi nadrukami aut, które na pewno spodobają się maluchami. Są także propozycje dla chłopców, którzy uwielbiają film “Auta”. Popularny Zygzak McQueen pojawia się na wielu plecakach. Wraz ze swoimi przyjaciółmi z filmu będą towarzyszyć dziecku w przedszkolu. 

Zygzak McQueen - plecak
Plecak dla każdego fana filmu “Auta”. Źródło: Oficjalna strona iplecaki.

Superbohaterowie – bo każdy chce nim być 

Superbohaterowie to także tematyka, którą już od najmłodszych lat fascynują się nawet najmłodsi. Chłopcy i dziewczynki chcą zostać małymi bohaterami, którzy uratują świat. Dzięki plecakowi ze swoją ulubioną postacią z filmu lub kreskówki mogą poczuć się, jakby byli jednym z nich. 

Dla najmłodszych najpopularniejsze są oczywiście plecaki ze Spider-manem w kolorze czerwono-niebieskim. Inni bohaterowie z serii filmów Marvel, również pojawiają się na plecakach. Na rynku dostępnych jest wiele wzorów, więc na pewno wybierzesz idealny dla swojego dziecka. 

Plecak z Kapitanem Ameryką - przedszkole
Plecak z popularnym Kapitanem Ameryką z komiksów i filmów Marvela. Źródło: Oficjalna strona Eplecaki. 

Piłka nożna – plecaki z nadrukiem 

Większość chłopców już od małego fascynuje się piłką nożną. Uwielbiają nie tylko w nią grać, ale i oglądać. Chcą zostać światowej klasy piłkarzami, jak Ronaldo, Lewandowski czy Messi. Dlatego dla małych piłkarzy idealny będzie plecak z nadrukiem z piłką nożną. 

Istnieje wiele wzorów, które na pewno przypadną do gustu Twojemu maluchowi, a na twarzy pojawi się duży uśmiech. Z takim plecakiem wybierze się nie tylko do przedszkola, ale także i na wycieczkę, boisko czy na zwykły spacer. 

Plecak dla fanów piłki nożnej
Doskonały plecak dla każdego przedszkolaka uwielbiającego piłkę nożną. Źródło: Oficjalna strona Plecaki.com.pl

Plecaki dla przedszkolaków mogą zaskoczyć wzorami. Na rynku znajduje się ogromna ilość różnych modeli do wyboru. Najlepiej kupić taki plecak wraz ze swoim dzieckiem. Wtedy będziesz mieć pewność, że będzie zadowolone. Wybierz jeden z najpopularniejszych modeli! 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.